Zdraví bez limitu- různé druhy masáží s možností ubytování v našem centru se sídlem ve Starém Jičíně

Jméno: Michaela Žárská
Tel: 605 915 294
Region: Moravskoslezský
nabídka, 9.7.2015, 13:33
Smazat

Bolí Vás záda? Potřebujete si odpočinout? Nebo se jen chcete nechat hýčkat?

V dnešní uspěchané době je právě odpočinek to, co si neumíme dopřát.

Můžeme Vám slíbit, že Vás to naučíme a postaráme se o to, abyste se u nás cítili příjemně a bezpečně.

Každý člověk je pro nás jedinečný, má své jedinečné potřeby a tím se řídíme při výběru správné masáže.Cover masáž – bezolejová tlaková relaxační masáž celého těla zakrytého dekou. Cover masáže nabízí komplexní účinek– na fyzickou tělesnou, psychickou emoční i duchovní stránku klienta.

Masáž zad v sedě– olejová masáž celých zad s případným zaměřením na problémové oblasti šíje a trapézů. Tato masáž je pro Vás vhodná, pokud nedokážete ležet dlouhou dobu na břiše.

Masáž zad v leže– olejová masáž celých zad, která obsahuje masáž hýždí, zad, rukou, krku a hlavy. Tuto masáž lze ušít na míru klientovi- buď ryze relaxační, či zaměřenou na určitý problém.

Částečná masáž– masáž nohou, rukou či obličeje.

Masáž celého těla (částečná)– olejová masáž celého těla vleže na břiše. Tuto masáž lze ušít na míru klientovi- buď ryze relaxační, či zaměřenou na určitý problém.

Masáž celého těla– Kompletní olejová masáž celého těla, která se provádí nejprve vleže na břiše a poté na zádech. Tuto masáž lze ušít na míru klientovi- buď ryze relaxační, či zaměřenou na určitý problém.

Baňkování– dynamické či statické baňkování. Masáž lze provádět podle potřeby klienta buď dynamickou silikonovou baňkou pro uvolnění velmi zatuhlých míst před určitým typem masáže, nebo statickými plastovými baňkami. Plastové baňky se mohou použít přímo na určitý problém, nebo také ryze preventivně. Baňky se rozmístí na těle a pak pomocí podtlaku působí.

Sportovní (rekondiční) masáž– Je soubor vhodných hmatů, pomáhající klientovi zbavovat se únavy nebo připravit ho na podání plného výkonu. Léčebná sportovní masáž urychluje doléčování některých onemocnění a zvláště zranění sportovce.

Fotogalerie:Odpovězte na inzerát

*
*
*


Firmy z tohoto regionu:

Masérna Na Dlani

Sekce: Masáže, Město: Ostrava


WELLNESS-GROOVE

Sekce: Masáže, Město: Třinec


Thajské masáže Ostrava - Thai Oasis

Sekce: Masáže, Město: Ostrava


Masáže Fany

Sekce: Masáže, Město: Ostrava


Zpět na výpis inzerátů
+ Vložit nový inzerát

O nás

Relaxace.cz je web, který Vám pomáhá s relaxací. Začali jsme sekcí masáže, kde pomáháme najít vhodné maséry. Připravujeme i lázně. lázeňské pobyty, kurzy relaxačních technik a wellness. 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.relaxace.cz pište na info@relaxace.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.