Hledám práci wellness masérky v Praze

Region: Praha
poptávka, 9.9.2019, 14:16
Smazat

Jmenuji se Sylvie, jsem Wellness specialistka (získala jsem titul DiS. ve vyšším odborném studiu oboru Wellness – Balneo), masérka mimo oblast zdravotnictví, instruktorka ZTV (tyto oblasti ráda kombinuji s prvky jógy) a ambasadorka destigmatizace medical-wellness léčby psychiatrických onemocnění. Ve zkratce jsem celoživotní studentkou medical-wellness přístupů ke člověku.

Své wellness služby nabízím do pražských hotelů, do wellness studií, kanceláří i na akce. Preferuji Prahu 7,8,9, ale nebráním se i jiným nabídkám.
Nabízím: Wellness masáže – mimo oblast zdravotnictví, jde o kombinaci masérských technik, které mohu obohatit o mini konzultaci z oblasti zdravotní tělesné výchovy, regenerace, relaxace a wellness. Konkrétně jde o: sportovní m, indickou m. hlavy, havajskou m. s lávovými kameny/mušlemi, breussovu m., balneo terapii a zábaly a další. Ráda se dále vzdělávám.
Ráda s klientem hledám způsoby zvládání bolestí pohybového aparátu / negativní stresové zátěže kombinací masáží, cvičení a dalších regeneračních technik.

Dále nabízím cvičení zdravotní tělesné výchovy - zdravá záda a tvorbu wellness programu.

Primárně hledám spolupráci na smlouvu, DPP a DPČ. Více najdete na mých stránkách Zdraví posláním. Kontaktovat mne můžete přes email: zdraviposlanim@seznam.cz.Odpovězte na inzerát

*
*
*


Zpět na výpis inzerátů
+ Vložit nový inzerát

O nás

Relaxace.cz je web, který Vám pomáhá s relaxací. Začali jsme sekcí masáže, kde pomáháme najít vhodné maséry. Připravujeme i lázně. lázeňské pobyty, kurzy relaxačních technik a wellness. 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.relaxace.cz pište na info@relaxace.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.